Інформаційний лист

Шановні партнери!

     Серед учасників віконного ринку час від часу виникає дискусія щодо порівняння якості профілів ПВХ з товщиною стінок класу А (RAL-A) і класу В (RAL-B). Обговорюється сакраментальне питання: - Чи рівні за якістю профілі RAL-A і RAL-В чи ні?

     Для отримання кваліфікованого висновку ми звернулися до наших німецьких колег в profine GmbH і ось яку відповідь ми отримали.
     Якість профілів RAL-A нічим не відрізняється від якості профілів RAL-В і підтверджує це три головні аргументи:
1. Витяг з основного європейського стандарту на профіль ПВХ EN 12608-1:2016 (D): «Класифікація профілів по товщині стінок призначена для подання широких варіацій профілю та дизайну вікон для різних застосувань, які використовуються в Європі. Ця класифікація не має на увазі різницю у якості профілю або виготовлених з нього вікон за умови дотримання відповідних експлуатаційних вимог як для профілів, так і для вікон».
2. В RAL-GZ 716 не має відмінностей між класом A і класом B щодо випробувань. Всі профілі, незалежно від товщини стінок, проходять однакові випробування.
3. Присвоєння профільній системі RAL-B сертифіката RAL-GZ 716 остаточно прирівнює таку систему до сертифікованих систем RAL-A.

Як приклад в додатку наведено сертифікат RAL-GZ 716 на систему 76 AD.

З повагою,

ООО «ПРОФАЙН УКРАЇНА»

13 Квітня 2020
19 Листопада 2018

Система PREMIFOLD 76

ІННОВАЦІЙНА РОЗСУВНА СИСТЕМА

18 Лютого 2019

10-річчя заводу PROFINE в Україні

Святкування ювілею заводу PROFINE

28 Квітня 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ