PremiFold 76 - Profine запускає інноваційну систему

PremiFold 76 - це спеціальна слайдінгова система, інноваційно поворотно-зсувна система вікон та дверей, яка може використовуватися в особливих випадках, наприклад, при склінні дуже великих проемов.Проекти доступні в різних схемах з двома-п'ятьма стулками, наприклад, в білому кольорі - з максимальним розміром 4,50 метра в ширину і 2,30 метра у висоту. По крайней мере, з одного поворотною стулкою і декількома зсувними стулками може бути використаний у повному обсязі відкривається віконний отвір.

Цей спеціальний варіант відкривання реалізований в системі зовнішнього ущільнення 76AD від profine і може бути виготовлений зі стандартною рамою і стандартної стулкою цієї платформи. Крім стандартної фурнітури, виробнику вікон потрібно всього кілька додаткових елементів, таких як напрямна рейка, спеціальне ковзне ущільнення і допоміжні пристрої. Таким чином, нова система пропонує високу ступінь економічної ефективності. Ще одна перевага profine PremiFold 76 полягає в тому, що конструкції не мають видимих ​​елементів фурнітури. Вікна і'двері можуть бути оснащені пакетами як в два, так і в три скла. Завдяки великому вибору ламінуючих плівок ваш будинок або комерційний об'єкт можуть бути індивідуально спроектовані: PremiFold 76 випускається в класичному білому кольорі, з текстурою під дерево, в однотонних кольорах і в кольорах металік з 1 квітня 2019 року.

10 Травня 2019
19 Листопада 2018

Система PREMIFOLD 76

ІННОВАЦІЙНА РОЗСУВНА СИСТЕМА

18 Лютого 2019

10-річчя заводу PROFINE в Україні

Святкування ювілею заводу PROFINE

28 Квітня 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ