ВЕНТИЛЯЦІЯ: ЗДОРОВИЙ МІКРОКЛІМАТ

Щоб забезпечити оптимальний баланс між економією теплової енергії та подачею свіжого повітря, PROFINE пропонує широкий спектр віконних провітрювачів, спеціально призначених для відповідних віконних систем.

На додаток до REGEL-air® для нашої системи 76 із зовнішнім ущільненням, для системи 88 із середнім ущільненням і ClimaTec 76 для системи 76 із середнім ущільненням, останнім часом ми розширили наш асортимент пристроїв вентиляції. ClimaTec Plus і ClimaTec 88 - два нових віконних провітрювача для наших флагманських систем 76 мм із зовнішнім і середнім ущільненням, а також для серії з конструктивною глибиною 88 міліметрів, яка має високу енергоефективність.

ClimaTec Plus

Завдяки своїй універсальності новий віконний фальцевий провітрювач ClimaTec Plus забезпечує абсолютну гнучкість застосування в системах 76 із зовнішнім і середнім ущільненням, а також в системі 88 із середнім ущільненням.

ClimaTec Plus - запатентований провітрювач нового покоління. Інноваційний пристрій не потребує обслуговування і точно управляє повітряним потоком чутливими саморегулюючими ригельними клапанами. Положення ClimaTec Plus не залежить від фурнітури, а завдяки технології фіксації забезпечує швидку і просту установку в віконному фальці.

ClimaTec 88

Елемент пасивної вентиляції ClimaTec 88 тепер доступний спеціально для нашої енергоефективної системи 88 із середнім ущільненням.

Установка провітрювача здійснюється через фрезерований отвір в камері для металу. Спеціальне рішення для преміум-серії з монтажною глибиною 88 мм!

14 Січня 2019
19 Листопада 2018

Система PREMIFOLD 76

ІННОВАЦІЙНА РОЗСУВНА СИСТЕМА

18 Лютого 2019

10-річчя заводу PROFINE в Україні

Святкування ювілею заводу PROFINE

28 Квітня 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ