Система PREMIFOLD 76

Попит на розсувні системи зростає постійно, їх по праву можна віднести до справжнього трендового продукту. Саме тому і наша нова PremiFold 76, інноваційна складна розсувна система, була однією з наших родзинок на Fensterbau Frontale 2018.
PremiFold 76, спеціальна розсувна система для вікон і дверей, є останньою інноваційною розробкою в довгій лінійці наших розсувних систем. Система призначена для дуже специфічного використання.

PremiFold 76 може монтуватися в дуже великі отвори. Конструкції можуть бути абсолютно різних схем, від двох до п'яти стулок, з максимальними розмірами елемента в білому кольорі 4,50 метрів в ширину і 2,40 метрів у висоту. Різноманіття декоративних плівок дозволяє оформити як власний будинок, так і виробничий об'єкт. PremiFold 76 поставляються в кольорі зі структурою під дерево, природних тонах або в кольорі металік.
Для переробних підприємств нова система є надзвичайно економічною, тому що вона створена на основі нашої 76-мм платформи. Ще однією перевагою цієї системи є те, що її елементи не мають видимих деталей фурнітури. Вікна та двері можуть бути оснащені як подвійним, так і потрійним склом.

19 Листопада 2018
19 Листопада 2018

Система PREMIFOLD 76

ІННОВАЦІЙНА РОЗСУВНА СИСТЕМА

18 Лютого 2019

10-річчя заводу PROFINE в Україні

Святкування ювілею заводу PROFINE

28 Квітня 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ