Система порогів PremiPlan Plus

Магнітом для відвідувачів на Fensterbau Frontale в цьому році була інновація PremiPlan Plus, яка відзначена призом, – наш внесок в житло без бар'єрів.
PremiPlan Plus є преміальною системою дверних порогів для досягнення максимального комфорту і безбар'єрного проходу при монтажі над рівнем підлоги з висотою нуль міліметрів. Ущільнення, яке паралельно опускається до підлоги є центральним компонентом багаторівневої і інтегрованої концепції герметизації, яка забезпечує максимальні значення за допомогою спеціально розроблених формованих деталей. Модульна конструкція системи уможливлює ефективне виробництво і монтаж. З PremiPlan Plus ми пропонуємо не просто поріг, а комплексну систему, розроблену спільно з виробниками з інших галузей. Це дозволило нам використовувати досвід певних спеціальних знань. Система складається з нульового порогу, розширювача Purenit, кутових кронштейнів з нержавіючої сталі і з'єднувальної пластини з пластмасовим покриттям, ущільнювальної плівки Alwitra для герметизації за місцем і спеціального жолоба ACO.

Ця інноваційна система змогла переконати експертів ще задовго до її офіційного впровадження на ринок: PremiPlan Plus є переможцем премії pro-K award 2018 у категорії «Обладнання і техніка для дому».
Беручи до уваги все частіші екстремальні погодні умови, спільно з нашими партнерами Alwitra і TÜV Süd ми провели ретельне випробування цієї системи на герметичність в умовах надінтенсивних опадів, що імітує так звану «зливу століття». Це випробування означає імітацію проливного дощу з максимальною кількістю опадів, згідно з індексом KOSTRA в Німеччині (Вюрцбург, 795 l / (s x ha)) і відповідними стандартами DIN 1986-100 та DIN EN 12056-3.
Унікальне донині випробування в нашій галузі, яке PremiPlan Plus витримала з гідністю. А це, в свою чергу, є відмінною рисою для наших клієнтів.

14 Листопада 2018
19 Листопада 2018

Система PREMIFOLD 76

ІННОВАЦІЙНА РОЗСУВНА СИСТЕМА

18 Лютого 2019

10-річчя заводу PROFINE в Україні

Святкування ювілею заводу PROFINE

28 Квітня 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ